Bisan’ın iletişim çalışmalarında stratejik ortaklıkTürkiye’nin ilk bisiklet markası Bisan, uzun süren sessizliğini stratejik bir ortaklıkla sonlandırıyor. Bisan’ın yeni dönem iletişim çalışmaları 78 Event liderliğinde yönetilecek. Düzenlediği Granfondo’lar, fuarlar ve ulusal çaplı bisikleti odağına alan birçok etkinlikle tanınan 78 Event’e, markanın PR çalışmaları için FM İletişim Danışmanlığı destek verecek.

1963 yılında yüzde 100 yerli sermaye ile kurulmuş ve Türkiye’deki bisiklet üreticileri arasında “tanınmış marka” statüsüne sahip tek bisiklet üreticisi olan Bisan, değişen yönetimle birlikte üretimden satışa yepyeni bir döneme giriyor. Markanın dijitalden geleneksele çizgi altı ve çizgi üstünü de kapsayan tüm iletişim çalışmaları 78 Event liderliğinde yönetilecek. 78 Event’e PR çalışmalarında medya ilişkilerinden lider iletişimine, kriz yönetiminden kurumiçi iletişim çalışmalarına kadar FM İletişim Danışmanlığı destek verecek.

İlklerin markası olarak mazisinde birçok millî sporcu yetiştirmiş olan Bisan’ın yeni dönem iletişim çalışmalarının hedefinde yine ülkemizde bisiklet kullanımını artırmaya ve profesyonel bisiklet biniciliğini desteklemeye yönelik sosyal sorumluluk projeleri ağırlıkta olacak. Haziran ayında start verilecek olan Turkcell Granfondo’nun ana sponsoru olan Bisan, Temmuz ayında Almanya’da düzenlenecek olan dünyanın en prestijli bisiklet fuarı Eurobike’a katılan tek Türk markası olacak.

REFERANSLARIMIZ